آمادگی تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سازمانی برای سازگاری با ساعت اپل

 

ابزار Blue Jean مانند دیگر ابزارهای مخصوص ساعت اپل باید به صورت همزمان با گوشی هوشمند آیفون سازگاری پیدا کند.

شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی آمادگی خود را برای ارائه نسل جدید محصولات مبتنی بر ساعت مچی هوشمند اپل اعلام کردند و توضیح داد محصول مذکور که از هفته جاری وارد بازار جهانی شده است، می‌تواند مزایای فراوانی برای کسب و کارها به همراه داشته باشد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، بسیاری از ابزارهای سازمانی که هم‌اکنون برای ساعت هوشمند Apple Watch ارائه شده‌اند قابلیت‌های مشابه ابزار مدل مشابه خود برای گوشی هوشمند آیفون را ارایه می‌دهند.
اما تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سازمانی می‌کوشند قابلیت‌های کاربردی فراوان را روی مچ دست مدیران و کارمندان ارائه دهند و استفاده از این ابزارها را آسان‌تر کنند.
شرکت Blue Jean Networks ابزار کاربردی ویژه‌ای برای ساعت مچی هوشمند اپل اعلام کرده است که تاریخ، ساعت و محل برگزاری جلسات پیش‌رو را به افراد یادآوری می‌کند و برنامه‌های دقیق مربوط به جلسات کاری و قرارهای ملاقات را نشان می‌دهد.

این ابزار به صورت همزمان با سرور مخصوص خدمات کنفرانس ویدیویی شرکت مذکور در ارتباط است و قابلیت‌هایی را شامل می‌شود که به طور اختصاصی برای ساعت مچی عرضه شده است که از جمله آنها می‌توان به شمارش معکوس برای فرا رسیدن زمان جلسه بعدی و حضور در جلسه از طریق ساعت مچی اشاره کرد.
ابزار Blue Jean مانند دیگر ابزارهای ارائه شده برای ساعت اپل که به صورت همزمان امروز معرفی شدند، باید به صورت همزمان با گوشی هوشمند آیفون سازگاری پیدا کند تا امکان استفاده از آن فراهم شود.
شرکت Good Technology از دیگر مراکز تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی است که ابزار جدید خود را برای همکاری‌‌های داخل مجموعه با نام Good Work ارائه کرد.
دیگر شرکت‌های نرم افزاری نیز هر کدام محصولات مختلفی را برای ساعت مچی اپل در اختیار کاربران سازمانی قرار دادند.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازیتماس با ما


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بازار رضا، طبقه دوم، واحد 203
تلفن: 66975226-021
فکس: 66412014-021
JoomShaper