حضور نماینده بخش خصوصی در کارگروه اجرایی پنجمین جشنواره ملی فاوا

ناصرعلی سعادت، به عنوان رییس سازمان نصر تهران و رییس شورای مرکزی سازمان نصر کشور در ترکیب کارگروه اجرایی دولت و بخش خصوصی در پنجمین جشنواره ملی فاوا حضور دارد.

 

نصر تهران- خسرو سلجوقی، رییس کمیته هماهنگی و اجرایی پنجمین جشنواره ملی فاوا درخصوص حضور ناصرعلی سعادت به عنوان نماینده بخش خصوصی در کارگروه اجرایی این جشنواره افزود: با موافقت وزیر ارتباطات، ناصرعلی سعادت به عنوان رییس سازمان نصر تهران و رییس شورای مرکزی سازمان نصر کشور در این کارگروه 5 نفره حضور فعال دارد.
سلجوقی با تاکید براینکه جشنواره ملی فاوا با هدف ترغیب سیاست گذاران، مجریان دولتی و خصوصی برای معرفی تولیدات و دستاوردهای خود در حوزهICT برگزار می‎شود، افزود: با مشارکت بخش‎خصوصی در اجرای این جشنواره، رویکرد آن ملتی - دولتی خواهد بود و امیدواریم جشنواره ششم با حضوربخش خصوصی موفق‌تر برگزارشود.
ناصرعلی سعادت، رییس سازمان نصر تهران و رییس شورای مرکزی سازمان نصر کشور درخصوص برگزاری این جشنواره و ضمن ابراز خرسندی از تعامل مستمر دولت با صنف و سازمان نصر گفت: خوشبختانه حمایت‎های دولت تدبیر و امید از بخش‎خصوصی درحد صحبت باقی نمانده و ما در عمل شاهد مشارکت و تعامل دوسویه دولت با بخش خصوصی هستیم.
سعادت در خصوص آمادگی سازمان نصر برای حمایت از این جشنواره و پروژه های فناوری اطلاعات دولت گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به واسطه فرصتی که از سوی دولت تدبیر و امید برای مشارکت فراهم شده، از تمام ظرفیت‌های خود برای حمایت از اشتغال‌زایی، توسعه کسب و کار و شکوفایی صنعت فناوری اطلاعات استفاده خواهد کرد.
رییس شورای مرکزی سازمان نصر کشور تاکید کرد: با یاری و مشارکت بیشتر بخش خصوصی، قطعا دوره‌های بعد این جشنواره پررونق‌تر برگزار خواهد شد.
سعادت گفت: امیدواریم این تعامل و همکاری دولت با سازمان به عنوان نماینده صنف فناوری اطلاعات، تداوم یافته و پررنگ‌تر شود.
وی با بیان اینکه رییس کمیته هماهنگی و اجرایی پنجمین جشنواره ملی با بیان اینکه ترکیب دولتی-خصوصی برای برگزاری بهتر این جشنواره ضروری است، افزود: درجشنواره امسال نیز از ظرفیت بخش خصوصی بهره برده‌ایم تا اعتمادسازی بخش خصوصی به دولت را افزایش دهیم.
سلجوقی درخصوص کیفیت برگزاری این دوره از جشنواره ملی فاوا ادامه داد: امسال به نسبت سال‌های گذشته، ثبت نام و داوری دقیق‌تری در کارگروه‌ها انجام شده است، هرچند که تعداد ثبت‌نام‌کنندگان هنوز با بازار کل ICT کشور فاصله دارد. 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازیتماس با ما


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بازار رضا، طبقه دوم، واحد 203
تلفن: 66975226-021
فکس: 66412014-021
JoomShaper