بزرگ ترین مانع کسب وکارهای نوپا تعدد مجوزهاست

اتاق ایران- در ابتدای این جلسه، طلایی با اشاره به سوابق و  ماهیت اتاق ایران، حضور و ورود فعالان فاوا برای استفاده از امکانات اتاق ایران جهت توسعه کسب وکار و تسهیل امور کاری را از مهم ترین اقدامات لازم از سوی شرکت های فعال دانست. وی با یادآوری نقش اتاق ایران در طول سال های گذشته در تسهیل امور کسب وکار، فاصلهٔ فعالان بخش فاوا و نوآوران این حوزه از اتاق را یکی از کاستی های پررنگ در این حیطه کاری عنوان کرد. وی با تبیین فعالیت انجام گرفته از سوی کمیسیون فناوری اطلاعات ارتباطات و اقتصاد رسانه توضیحاتی در مورد امکانات فراهم شده در منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان منطقه تخصصی فاوای کشور را به حاضران در جلسه ارائه داد.
در ادامه جلسه حاضران با معرفی فعالیت های خود چالش ها و فرصت های حوزه کاری و انتظارات خود از اتاق ایران برای ارائه حمایت ها و معرفی امکانات خود را بیان کردند.
سعید رسول اف، عضو کمیسیون و رئیس انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه با اشاره به ظرفیت بالای شرکت های نوپا و نوآور، تجمیع بسته مشورتی شامل مشکلات و راهبردهای پیشنهادی اتاق را برای ارائه به دولت و حاکمیت از سوی فعالان کسب وکار خواستار شد.
در ادامه جلسه نمایندگان شرکت های نوپا، نوآور و دانش بنیان حاضر، بابیان موانع موجود، سه بخش مالیات، بیمه و تعدد مجوزها را از بزرگ ترین عوامل برای دوری کسب وکارهای نوپا از توسعه نظام مند عنوان کرده و خواستار کمک اتاق به حل این مشکلات شدند.
امید هاشمی، نماینده معاونت کسب وکار اتاق تهران در این جلسه ضمن ارائه دستاوردها و پیشنهادهای اتاق تهران در عرصه حمایت از شرکت های نوپا و نوآور، آمادگی این اتاق در جهت برگزاری رویداد کسب وکارهای نوپا و نوآور را اعلام کرد.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازیتماس با ما


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بازار رضا، طبقه دوم، واحد 203
تلفن: 66975226-021
فکس: 66412014-021
JoomShaper