پاویون جمهوری اسلامی ایران در سی و هشتمین نمایشگاه جیتکس

اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران برپا می‌نماید

پاویون جمهوری اسلامی ایران در سی و هشتمین نمایشگاه جیتکس

پاویون رسمی جمهوری اسلامی ایران در سی و هشتمین نمایشگاه جیتکس با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران در مهرماه سال جاری برپا می‌شود. به گزارش روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار پاویون جمهوری اسلامی ایران با همکاری کمیسیون فناوری اطلاعات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنک و ارشاد اسلامی، فدراسیون فاوای ایران و اجرای شرکت همایش گستران ایماژ بعنوان نماينده رسمى جيتكس در ايران برای چهارمین سال متوالی با تسهیلات ویژه در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی موسوم به “جیتکس” برپا خواهد شد.

بنا بر این گزارش سى و هشتمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس از ۲۲ لغایت ۲۶ مهرماه درمرکز تجارت جهانی شهر دبی در کشور امارات متحده عربی میزبان ۴۷۰۰ غرفه‌دار از ۹۷ کشور جهان مى باشد. اين نمايشگاه با بیش از ۱۰۰۰۰۰ بازديدكننده تخصصی از ۱۴۰ کشور بعنوان بزرگترین رویداد فناوری منطقه پیرامون موضوعات روز دنیای کامپیوتر و آخرین دستاوردهای فناوری حوزه‌های اینترنت اشياء، شهر هوشمند، هوش مصنوعی، هواپیماهای بدون سرنشین، سخت‌افزار، نرم‌افزار، نرم افزار تلفن همراه، بازی های رایانه‌ای، لپ‌تاپ و تبلت، گوشى تلفن همراه، زير ساخت و شبكه هاى ارتباطى، تکنولوژی صوتی و سایرخدمات اینترنتی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه بمنظور معرفی توانمندی‌های تولیدی و صادراتی فعالان صنعت فاوای ایران و حضور شرکتهای ایرانی در بازارهای بین المللی ۱۰ شرکت دانش بنیان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ۵ موسسه فرهنگی دیجیتال با حمایت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و ۴ شرکت فناورانه تحت عنوان پاویون جمهوری اسلامی ایران در این رویداد مهم فناوری منطقه حضور خواهند داشت.
این گزارش حاکی است اعزام هیات تجاری و بازاریابی همزمان با برگزاری جیتکس ۲۰۱۸ جهت آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعت فاوای جهان و انجام ملاقات‌های تجاری رو در رو با طرف‌های خارجی در راستای توسعه بازار محصولات و خدمات ICT در دستور کار قرار دارد. علاقمندان جهت حضور در پاویون ایران و هیات تجاری و بازاریابی جیتکس ۲۰۱۸ می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام با مراجعه به سایت www.irgitex.com و یا تماس با شماره‌ ۸۸۱۷۵۸۱۹ اقدام نمایند.

 تماس با ما


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بازار رضا، طبقه دوم، واحد 203
تلفن: 66975226-021
فکس: 66412014-021
JoomShaper