اعزام هیات تجاری بازاریابی جیتکس

اعزام هیات تجاری بازاریابی جیتکس

هیات تجاری – بازاریابی فدارسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران جهت بازدید و انجام ملاقاتهای تجاری به ۳۹ مین دوره نمایشگاه هفته فناوری جیتکس از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۸ مهرماه به دبی اعزام می‌گردد.

هیات تجاری – بازاریابی فدارسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران جهت بازدید و انجام ملاقاتهای تجاری به ۳۹ مین دوره نمایشگاه هفته فناوری جیتکس از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۸ مهرماه به دبی اعزام می‌گردد. این نمایشگاه با حضور بیش از ۴۷۰۰ غرفه‌دار از ۱۰۰ کشور در محل مرکز تجارت جهانی دبی برپا می‌شود شایان ذکر است این رویداد مهم بعنوان بزرگترین نمایشگاه  فناوری منطقه محسوب می‌شود.

 

برای پنجمین سال متوالی فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات با موافقت سازمان توسعه تجارت ایران جهت حضور و بازدید فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات  از نمایشگاه جیتکس با تسهیلات ویژه اقدام به اعزام هیات تجاری - بازاریابی ایران می‌نماید. سازمان توسعه تجارت ایران با صدور موافقت اولیه با اعزام هیات تجاری بازاریابی به دبی  تا سقف ۴میلیون تومان پس از تایید متقاضیان و بعد از اتمام دوره برگزاری نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۹  اقدام به پرداخت یارانه هیات‌های تجاری - بازاریابی می‌نماید. از شرکتهای دانش بنیان، خلاق و فعالان صنعت فاوا دعوت می‌نماید جهت حضور در هیات تجاری و بازاریابی با شماره‌های 88175827  و 09031527647 و یا از طریق سایت www.irgitex.com اقدام به پیش ثبت نام نمایند.

 تماس با ما


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بازار رضا، طبقه دوم، واحد 203
تلفن: 66975226-021
فکس: 66412014-021
JoomShaper